Kapat
A+ A-

Motorola One Power bir kez daha görüldü

Çok yakında tanıtılması beklenen Motorola One Power bugün bir kez daha görüldü. Telefonun teknik özellikleri büyük ölçüde netlik kazandı.
Yayınlanma tarihi: 12 Haziran 2018 Salı, 08:24

Bildiğiniz gibi Motorola, Android One işletim sistemi kullanan yeni bir telefon çıkarmaya hazırlanıyor. Moto X4’ün halefi olacak telefon Motorola One Power adını taşıyor. Daha önce çeşitli sızıntılarla karşımıza çıkan One Power, bugün bir kez daha görüldü. Bu kez telefonun teknik özellikleri hakkında neredeyse tüm detaylar belli oldu.

[Haber görseli]
Motorola One Power , Android One işletim sistemi kullanıyor
One Power’ın Full HD+ çözünürlükteki 6.2 inç ekranı çentikli bir tasarıma sahip olacak. Snapdragon 636 yonga seti kullanan telefonun teknik özellikleri arasında 4 GB RAM, 64 GB depolama alanı ve 3780 mAh batarya bulunuyor. Telefonun arka panelinde 12 + 5 megapiksel çift kamera bulunuyor. One Power’ın selfie kamerası ise 8 megapiksel.
Daha önce gelen bazı sızıntılarda telefonun 6 GB RAM’e sahip olacağı ve arka kameranın 12 + 5 değil 16 + 5 megapiksel olacağı söyleniyordu. Gelen sızıntılardaki bu uyumsuzluk telefonun iki farklı versiyonla satışa çıkabileceğini düşündürüyor.

Asus 10GB RAM’li telefon üzerinde çalışıyor!

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer