A+ A-

İZMİR NEFES ALACAK

İzmir’de gerçekleştirdiği projelerle yaşadığımız kente değer katan, Yunus Yunusoğlu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptığı Yunusoğlu İnşaat A.Ş. Güzelbahçe’de yeni bir projeye başladı.
Yayınlanma tarihi: 05 Mayıs 2017 Cuma, 12:31

[Haber görseli]

Gerek proje aşamasında, gerekse şantiye konusunda uluslararası standartlarda inşaat sektöründe uzmanlaşmış dinamik ve deneyimli kadrosu ile Yunusoğlu; güvenli, kaliteli ve hızlı inşaat üretimi ile sektöre yön vermeye devam etmektedir. Firmanın yeni projesi, Güzelbahçe’de yapacağı ve toplam 5 etaptan oluşan “Nefes Bulvar” oldu.
 
YAŞAM NEFESLE BAŞLAR
Nefes Bulvar, İzmir’in batı yakasında çok özel bir proje olarak tanımlanıyor. İzmir’in gözbebeği Güzelbahçe’de, birbirine yakın lokasyonlarda hayata geçecek 5 farklı projenin ilk adımı Nefes Bulvar olacak. Nefes Bulvar’ı; Nefes Cadde, Nefes Bahçe, Nefes Deniz ve Nefes Sahil izleyecek.
 
Yunusoğlu’nun gayrimenkul sektörüne sunduğu yeni nesil proje anlayışı Nefes’ler tamamlandığında, Güzelbahçe’de bambaşka bir yaşam anlayışı hayat bulacak. Aynı markanın çatısı altında, İzmir’in batı yakası nefes alacak. Doğanın binbir renginden beslenen mutlulukla, huzurla ve Yunusoğlu’nun tüm projelerinde olduğu gibi kente kimlik katan yeni yaşam alanları oluşacak.
 
HER NEFESTE YENİ BİR YAŞAM
Toplam 250 bağımsız bölümden oluşan Nefes projelerinde, hayat her gün tatil havasında yaşanacak. Şehrin içinde ama huzurlu, son derece seçkin ama mahalle sıcaklığında, üstelik doğayla baş başa ve denize çok yakın Nefes’ler sayesinde yepyeni bir yaşam anlayışı hayat bulacak.  
 
Nefes Bulvar, Güzelbahçe’de yenilikçi mimari anlayışı ve özel peyzaj düzenlemeleriyle doğanın kalbinde, sessiz ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açmayı hedefliyor. 24 adet daire, 8 adet dubleks daire, 9 adet müstakil dubleks villa ve 9 mağaza ile toplamda 50 bağımsız bölümden oluşan Nefes Bulvar, yaşamın her anına değer katmak için tasarlanıyor. Proje, müstakbel ev sahiplerine mutlu bir gelecek, yatırımcılarına ise büyük avantajlar sunuyor.
 
Huzurlu, güvenli ve doğanın kalbinde yeni bir yaşamın başlayacağını belirten Yunus Yunusoğlu, Nefes Bulvar ile Güzelbahçe’nin çehresini değiştireceklerini ifade etti.
 
“Yüzme havuzları, ferah ve fonksiyonel iç mekân tasarımları, rengârenk bahçeleri ve sahip olduğu sosyal olanakları ile Nefes Bulvar, hayatınıza keyif katacak” diyen Yunusoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
 “Projemizde, hayatın tüm renklerini bir arada yaşama keyfini sizlere sunuyoruz. Huzurlu, güvenli, otopark probleminin yaşanmadığı, tüm teknolojik altyapı, konfor ve donanıma sahip çok özel bir projeyi daha hayata geçiriyoruz. Nefes Bulvar; benzersiz doğası, tertemiz havası, yürüyüş yolları, sosyal ve sportif alanlarıyla çok özel bir hayatın kapılarını aralıyor. Size ise her nefeste, bu çok özel hayata yeniden başlamak kalıyor.”

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer