Kapat
A+ A-

Kutu aboneliğinde kendine vakit ayır konsepti ile Kutu Bahane açıldı

Kutu Bahane, günlük hayatta kendine yeterince vakit ayıramayanlara yönelik hazırladığı sürpriz içerikli kutularını 30 Nisan’dan itibaren abonelerine kutubahane.com üzerinden sunmaya başladı.
Yayınlanma tarihi: 22 Haziran 2017 Perşembe, 12:53

Kutuların içinde; abone olurken seçtiğiniz türde bir kitap, farklı kıtalardan gelmiş bir paket taze öğütülmüş kahve, sürpriz bir bakım ürünü, sürpriz bir atıştırmalık ve günlük hayatınızda kullanabileceğiniz bir ürün yer alıyor.
 
Kutu Bahane, aynı zamanda kitap severlere hoş bir okuma ortamı sağlayarak, abonelerine her ay farklı deneyimler yaşatıyor. Sunduğu kahvelerin yanında gönderdiği bilgilendirici kartlarla da hem farklı lezzetteki kahveleri deneyimlemenizi hem de o kahvenin geldiği yöreyle ilgili bilgi edinmenizi sağlıyor. Atıştırmalık ve bakım ürünlerini ise her yerde bulamayacağınız, market ürünü olmayan markalardan seçmeye özen gösteriyor. Ayrıca, belirli aralıklarda yapılan Kutu Bahane özel etkinlikleri ile sizinle ortak zevklere sahip diğer insanlarla tanışma şansı sunuyor.
 
Kutu aboneliği sisteminde, aboneliğinizi bir kere oluşturduktan sonra, başka işlem yapmanıza gerek kalmıyor. Her ay siparişiniz otomatik yenileniyor ve kargonuz kapınıza geliyor. İstediğiniz zaman da aboneliğini iptal edip, sistemden ayrılabiliyorsunuz. Kutu Bahane’ye abone olmak isterseniz kendi web sitesi, kutubahane.com, üzerinden detaylı inceleme yapabilir, aboneliğinizi oluşturabilirsiniz.

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer