A+ A-

CHP'li Böke'den Bakan Şimşek'e: CHP İktidarını mı tahmin ettiniz?

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Twitter'dan yaptığı açıklamada "seçimlerden sonra Ekonomi politikalarında iyileşme olması çok muhtemel" ifadelerini kullandı. Şimşek'e CHP'li Selin Sayek Böke manidar bir yanıt geldi:
Yayınlanma tarihi: 16 Mayıs 2018 Çarşamba, 14:40

[Haber görseli]Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Twitter'dan yaptığı açıklamada "seçimlerden sonra Ekonomi politikalarında iyileşme olması çok muhtemel" ifadelerini kullandı. Şimşek'e CHP'li Selin Sayek Böke manidar bir yanıt geldi.

Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Twitter'dan yaptığı açıklamada politika setinin seçimden sonra iyileşme göstereceğini söyledi. Bloomberg News'un Türkiye Bürp Şefi Benjamin Harvey'in paylaştığı bir habere yanıt veren Şimşek, "

Umuyorum ki, politik pragmatizmin nihayetinde egemen olacağına inanıyorum. Kural tabanlı piyasa ekonomisi, ileriye dönük tek uygulanabilir seçenektir. Bu nedenle, sağlam ve ihtiyatlı bir politika çerçevesine bağlı kalmaya devam ediyoruz. eçimlerden sora Ekonomi politikalarında iyileşme olması çok muhtemel" ifadesini kullandı.

Mehmet Şimşek "seçimlerden sora Ekonomi politikalarında iyileşme olması çok muhtemel" sözlerine CHP'li Selin sayek Böke'den manidar bir yanıt geldi. Böke: Demek ki siz de CHP'nin iktidara geleceğini tahmin ediyorsunuz" ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Mehmet Şimşek, Selin Sayek Böke

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler