Kapat
A+ A-

Gökçek canlı yayında dinazor çıkışı

Hande Fırat'ın programındaki gazetecilere, "İftihar mı etmeniz lazım yoksa gülmeniz mi lazım' diye çıkıştı. Melih Gökçek ayrıca "Özhaseki'nin adaylığını destekliyor musunuz?" sorusuna "Özhaseki'yi destekliyorum. Aday olmasında katkım olmuştur." diye yanıt verdi.
Yayınlanma tarihi: 6 Aralık 2018 Perşembe, 21:41

[Haber görseli]

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yaptığı açıklamada, "Ankara'da yaptığım dinazor parkını gezdirmek isterdim. İçinde 250 dinozor var. Dinazor kafe, sinema var. Rekorlar kitabına girecek hareketli bir dinazorumuz var. Yani bir Ankaralı olarak dinazora kahkahalılar gülmek bana tuhaf geliyor" dedi.

Hande Fırat'ın programındaki gazetecilere, "İftihar mı etmeniz lazım yoksa gülmeniz mi lazım' diye çıkıştı. Gökçek, "Özhaseki'yi destekliyorum. Benim de bir katkım olmuştur. Özhaseki'nin gençliği ülkücüdür. Mansur Yavaş kimdir? İki dönem belediye başkanlığı yapmış ama turistler için bir tuvalet bile yapmamıştır. Böyle bir belediye başkanını siz nasıl Özhaseki ile karşılaştırırız.

Osman'ın (Osman Gökçek) herhangi bir resmi müracaatı yoktur. Durumdan görev çıkartan birisi. Başka bir söyleyeceğim bir şey yok. " diye konuştu.

Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Melih Gökçek

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler