A+ A-

Florya’da kenetlenme

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek 23 Nisan’daki Fenerbahçe derbisi öncesinde Florya’da futbolcular ve teknik heyetle bir araya geldi.
Yayınlanma tarihi: 19 Nisan 2017 Çarşamba, 19:20

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, dünkü antrenmanı da izlerken barbekü organizasyonunda sıcak diyaloglar yaşandı. Teknik direktör Tudor’la yan yana oturup sohbet eden başkan Özbek, takımın durumu hakkında bilgi aldı. Özbek, tüm futbolculara tek tek sarılırken konuşmasında herkese “Arkadaşlar” diye hitap edip, “Florya’da çok güzel bir ortam var. Bana son derece pozitif enerji verdiniz. İstekli ve arzulu oluşunuz beni mutlu etti. Hepinizin yüzü gülüyor, inşallah pazar günü Fenerbahçe derbisinde de yüzümüz gülecek. Size ve galibiyete inanıyoruz. İyi şanslar diliyorum. Allah muvaffak etsin” ifadelerini kullandı.

Takımı topladı 3 puan sözü aldı

Dursun Özbek, futbolcuları yanına çağırıp Fenerbahçe derbisi için galibiyet sözü aldı. Başkan Özbek ardından futbolcularla el ele tutuşup “Cim Bom Bom” diye tezahürat yaptı.

Futbolculardan taraftara çağrı

-Selçuk İnan: İyi çalışıyoruz. İnşallah taraftarımızın desteğiyle maçı kazanacağız.

-Muslera: Derbide taraftarımıza çok ihtiyacımız var. İlk dakikadan son ana kadar onların desteğini hissetmek istiyoruz.

-Sabri Sarıoğlu: Amacımız taraftarımızın coşkulu desteğiyle derbiyi kazanıp ligi en üst sıralarda tamamlamak. Oynayan, oynamayan hepimiz bir olarak maçı kazanacağız.

-Bruma: Takım ve arkadaşlık ruhuyla maça hazırlanıyoruz. Taraftarımızın vereceği destekle umarım kazanırız. l Ahmet Çalık: Bu maçı kazanıp taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz. İnşallah sahadan alnımızın akıyla çıkacağız.

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Selçuk İnan

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler