A+ A-

ZTE Axon 7s özellikleri ile dikkat çekiyor

Çin’in önemli akıllı telefon üreticilerinden ZTE üst segmentin giriş basamağındaki yeni telefon modelini duyurdu. İşte ZTE Axon 7s hakkındaki detaylar.
Yayınlanma tarihi: 19 Nisan 2017 Çarşamba, 23:58

ZTE geçtiğimiz sene Haziran ayında satışa çıkardığı Axon 7 modelini güncelliyor. Hatırlanacağı üzere 2016’nın Haziran ayında satışa sunulan ZTE Axon 7, gücünü Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 820 yonga setinden alıyordu. Sistemini 4GB RAM ile destekleyen cihazın dahili depolama alanı ise 64GB’tı. 1440×2560 piksel çözünürlüğünde 5.5 inçlik bir ekranla satışa sunulan Axon 7, kutudan ilk çıktığında Android 6.0.1 ile çalışıyordu. 20 MP’lik ana kameraya 8 MP’lik ön kameranın eşlik ettiği cihazın bataryası ise 3250 mAh gücündeydi.

[Haber görseli]
Çin’in önemli akıllı telefon geliştiricilerinden biri olan ZTE geçtiğimiz saatlerde Axon 7’nin güncellenmiş bir versiyonunu duyurdu. ZTE Axon 7s ismiyle duyurulan bu telefon tasarım anlamında selefini andırsa da daha üstün teknik özellikleri ile dikkat çekiyor.
ZTE Axon 7s gücünü Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 821 yonga setinden alıyor. 5.5 inçlik QHD AMOLED ekranıyla dikkat çeken cihazın ana kamerası ise 20 MP. Sistemini 6GB RAM ile destekleyen Axon 7s’in dahili depolama alanı ise 128GB.
ZTE’nin telefonun diğer donanımlarında herhangi bir değişikliğe gidip gitmediği ise henüz netlik kazanmış değil.
ZTE Axon 7s ile birlikte, Snapdragon 821 kullanan cihazlar listesine yeni bir isim daha eklenmiş oldu. Bakalım bu alandaki rekabetin galibi kim olacak.

Oyunların En Kötü Adamları!

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer