A+ A-

LG Q6’nın yeni fotoğrafları ortaya çıktı

LG Q6’nın yeni fotoğrafları ortaya çıktı. Bu yeni telefon LG G6’nın mini versiyonu G6 ile oldukça benzer bir tasarıma sahip olacak.
Yayınlanma tarihi: 14 Temmuz 2017 Cuma, 14:26

Bildiğiniz gibi LG çok yakında son amiral gemisi LG G6’nın mini modelini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Daha önce iddia edilenin aksine LG G6 mini olarak değil LG Q6 olarak satışa çıkacak telefon, dün bir kez daha görüldü. Sızdırılan yeni görüntüler sayesinde telefonun nasıl görüneceği ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.


Sızdırılan bu yeni görüntülerde saydam bir kılıfın içinde görülen Q6, tasarım olarak LG G6 ile neredeyse birebir aynı. Boyut dışında iki telefon arasında belirgin bir fark görünmüyor. Ancak teknik özelliklere geldiğimizde ortaya apayrı bir tablo çıkıyor. Çünkü Q6 özellikler konusunda G6’nın bir hayli altında kalıyor. 5.3 inç ekrana sahip telefonda Snapdragon 430 yonga seti ve 3 GB RAM bulunuyor. Özellikle Snapdragon 430 kullanması telefonu daha çok orta segment telefonlar sınıfına sokuyor. Telefonun bugün resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

Motorola Moto X4 Performans Testinde Görüldü

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer

Etiketler:

q6, g6, x4, lg, apayrı, mini