Kapat
A+ A-

Star Wars Battlefront 2 betası devam ediyor

EA Games ve Dice işbirliği ile geliştirilen Star Wars Battlefront 2’nin geçtiğimiz hafta başlayan betası uzatıldı.
Yayınlanma tarihi: 11 Ekim 2017 Çarşamba, 21:34

Electronic Arts ve Dice işbirliği ile geliştirilen Star Wars Battlefront 2 için geçtiğimiz hafta açık beta süreci start almıştı. Normal şartlarda 9 Ekim’de sonlanması beklenen beta süreci, EA tarafından uzatıldı. EA ya da Dice betanın neden uzatıldığına dair net bir açıklamada bulunmadı.
Yapımcı firmadan yapılan açıklamada beta sürecinin 11 Ekim saat 19:00’a kadar uzatıldığı belirtildi. Böylelikle 6 Ekim’de başlayan süreçte oyunculara sunulan gün sayısı 3 günden 5 güne çıkarılmış oldu.


Eğer Star Wars Battlefront 2 betasını hala deneme fırsatınız olmadıysa Origin, PS Store ya da Xbox Live Store üzerinden indirebilirsiniz. Tabi şunu da belirtmek gerekiyor. Betanın boyutu PC’de 22.8GB, PS4’te 15.3GB, Xbox One’da ise 13.2GB. Eğer hızlı bir internet bağlantısına sahipseniz bu süreler sizin için sorun olmayacaktır. Fakat internet bağlantınız vasatın biraz üzerindeyse, siz oyunu indirene kadar beta süreci sonlanabilir.
Bu arada dip not olarak belirtelim. Hatırlanacağı üzere CoD WW2’de kısa süre önce açık beta sürecine girmişti. CoD WW2’nin betası hileci oyuncularla dolup taşmasına karşın SW BF2’den bu yönde bir şikayet gelmedi. Bu da Star Wars Battlefront 2’nin şimdilik güvenilir bir hile korumasına sahip olduğunu gösteriyor.

Huawei Mate 10 ekran boyutu netleşti

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer