A+ A-

Huawei Mate 9 için Android 8.0

Huawei, Mate 9 için Android 8.0 Oreo güncellemesini açık beta olarak yayınladı.
Yayınlanma tarihi: 12 Ekim 2017 Perşembe, 20:28

2016’nın Kasım ayında çıkışını yapan Mate 9, 5.9 inç devasa ekranı, Huawei tarafından üretilen 8 çekirdekli, yüksek performanslı işlemcisi ve iki 20 MP kamerasıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Ülkemizde de fazlasıyla ilgi gören telefonlar, hızlı servis yönü de öne çıkarılarak satılmakta.
Hızlı bir güncelleme programı bulunan şirketin, Mate 9 modeli için yaptığı Android 8.0 çalışmalarında sona yaklaşıldı. Açık beta testlerine başlayan güncellemenin Kasım ayının sonlarına doğru son sürümüyle yayınlanması bekleniyor. Android 8.0 deneyimini erkenden yaşamak isteyen kullanıcılar içinse açık betaya giriş imkanı sonuna kadar açılmış.


Huawei Mate 9 Android 8.0 Oreo Güncellemesi Nasıl İndirilir?
Mate 9 için Android 8.0 Oreo güncellemesini erkenden denemek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Huwei’in resmi internet sitesinden Friendly User Test uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor.  Bu uygulamayı telefonunuza kurduktan sonraysa Huawei ID ile giriş yapmanız gerekiyor. Telefonunuza uygun olan beta programını seçerek Android 8.0 Oreo güncellemesini indirebilirsiniz.
Güncelleme 10 Ekim (bugün) ile 3 Kasım arasında indirilebilir olacak. Bu tarihler arasında şirketin resmi uygulamasını telefonunuza indirerek ve programa giriş yaparak güncellemeyi indirebilirsiniz. 3 Kasım’dan kısa süre sonraysa firmanın güncellemeyi son haline getirmesi ve kademeli olarak  tüm dünya için yayınlaması bekleniyor.

Samsung Gear Sport, yakında satışa sunuluyor

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer