Kapat
A+ A-

100 odalı villada 22 gözaltı! Polise ateş açtılar

Adnan Oktar'a yönelik operasyonda 24 kişi daha gözaltına alındı. Öte yandan, Kandilli'deki villada yapılan operasyon sırasında iki kişinin polislere doğru silahla ateş ettikleri öğrenildi ve bu kişilerin mermileri bitince gözaltına alındıkları belirtildi.
Yayınlanma tarihi: 12 Temmuz 2018 Perşembe, 08:13

[Haber görseli]Adnan Oktar ve grubuna yönelik 4 ilde 120 adreste yapılan operasyon sürüyor. Kandilli’de bulunan bir villada akşam saatlerinde gerçekleştirilen operasyonda 9 kadın gözaltına alındı. Operasyonun devamında aynı villadan 13 erkek de gözaltına alındı.

Böylece Adnan Oktar grubunun kullandığı ve 100 odası olduğu belirtilen villadan 22 kişi gözaltına alınmış oldu. Gözaltına alınanlar, çevik kuvvet otobüslerine bindirilerek Vatan Caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne doğru yola çıkarıldı.

Öte yandan, Kandilli’deki villada yapılan operasyon sırasında iki kişinin polise doğru silahla ateş ettikleri öğrenildi. İki kişinin tabancalarındaki şarjörleri boşattıktan sonra gözaltına alındıkları belirtildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonla gözaltına alınan Adnan Oktar, sağlık kontrolü için Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi.

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler