A+ A-

Doğuş Grubu yapılandırma için bankalarla anlaşma sağladı

Doğuş Grubu'nun bir süredir borçlarının yeniden finansmanı için yaptığı görüşmeler olumlu sonuçlandı. Doğuş Grubu'ndan yapılan açıklamada, "Refinansman için eş lider bankalarla anlaşma sağlandı. Türkiye'ye yatırım yapmak birinci önceliğimizdir" denildi.
Yayınlanma tarihi: 10 Ağustos 2018 Cuma, 14:31

[Haber görseli]Doğuş Grubu'nun bir süredir borçlarının yeniden finansmanı için bankalarla devam eden görüşmeleri sonuçlandı ve anlaşma sağlandı.

Yapılan açıklama şöyle:

"Doğuş Grubu, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmak için en etkin şekilde kullanmakta ve Türkiye'ye yatırım yapmayı en birinci önceliği olarak görmektedir.

Değişen dünya dinamiklerine uyum süreçleri kapsamında paydaşlarımızla yürüttüğümüz çalışmalar hedeflenen şekilde ilerlemektedir. Bu çerçevede bankalarla görüşmelerimize ilişkin olarak; eş lider bankalarla refinansman işlemimiz konusunda anlaşma sağlanmıştır. Bankalarımızın kendi iç süreçleri devam etmektedir.

Doğuş Grubu'nun vizyonu; Türkiye'nin bir dünya markası olma yolundaki gayretleri ve çalışmaları ile paralel şekilde devam edecektir."

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler