Kapat
A+ A-

Açıköğretimde 300 ders değiştirildi

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Açıköğretim Sistemi'nin 17 lisans ve 12 ön lisans programında yaklaşık 300 derste değişiklik yapıldı.
AA
Yayınlanma tarihi: 13 Eylül 2018 Perşembe, 17:50

[Haber görseli]Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Sistemi'nin 17 lisans ve 12 ön lisans programında yaklaşık 300 derste değişiklik yapıldı. Birçok dersin içeriğinin ve e-öğrenme malzemeleri de güncellendi.

AÜ Rektörlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, bu değişikliklerle Açıköğretim Sistemi öğrencilerinin, alanıyla ilgili olan ve güncel konuları içeren dersleri alarak akademik yeterliğini daha da artırmak amaçlanıyor.

TÜM ÖĞRENCİLERİ KAPSAYACAK

Ders değişiklikleri sadece yeni kayıt yaptıracak öğrencileri değil, sistemde daha önce yer alan tüm kayıt yeniletecek öğrencileri de kapsayacak. Kayıt yeniletecek öğrenciler yeni ders listelerine göre seçim yapabilecek.

2018-2019 öğretim yılı güz döneminde 24 Eylül-5 Ekim'de kaydını yeniletecek öğrencilerin, "aof.anadolu.edu.tr" adresindeki kayıt otomasyonu bağlantısı kayıt yenileme linkinde yer alan yeni ders listesine göre, ders seçimlerini yapmaları gerekecek.

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler