Kapat
A+ A-

Sevgilisini bıçaklayan kadın: Evleneceğiz, hata oldu

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) Girne kentinde, tartıştığı erkek arkadaşını bıçaklayarak ağır yaralayan Nadia Maria Hajjam, 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Yayınlanma tarihi: 9 Kasım 2018 Cuma, 12:05

[Haber görseli]Olay 27 Temmuz'da Girne- Alsancak’ta meydana geldi. Evlilik hazırlığı yapan Nadia Maria Hajjam, aynı evi paylaştığı erkek arkadaşı Savaş Şanverdi ile tartıştı. Tartışma büyüyerek, kavgaya dönüştü. İddiaya göre kavga sırasında erkek arkadaşının tokat attığı Hajjam, mutfaktan aldığı bıçağı Şanverdi'nin karnına sapladı. Ağır yaralanan Şanverdi, Lefkoşa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Şanverdi, hastanedeki müdahalelerin ardından hayati tehlikeyi atlatırken, genç kız ise çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

'EVLENECEĞİZ, HATA OLDU'

Girne'de süren yargılama dün sonuçlandı. Savaş Şanverdi, mahkemede şikayetçi olmadığını söyledi. Hajjam da çok pişman olduğunu belirterek, "Savaş ile evlenecektik. Onu çok seviyorum ve bir hata oldu" dedi.

Mahkeme, sabıkası bulunmayan ve yaraladığı sevgilisinin şikayetçi olmadığını göz önünde bulundurarak Hajjam'a 3 ay hapis cezası verdi.

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler