A+ A-

Feci ölüm: Yardım etmek isterken canından oldu

Ferhat Kaynar, Bursa'nın Yenişehir İlçesi'nde işinden çıkıp evine giderken dairesinin anahtarını evinde unutan bir kişiye yardım etmek istedi. Kilitli kalan kapıyı açmak için yan daireden balkona geçmek isteyen 28 yaşındaki Kaynar, 4'üncü kattan düşerek yaşamını yitirdi.
DHA
Yayınlanma tarihi: 13 Ağustos 2017 Pazar, 14:02

[Haber görseli]

Olay, dün saat 23.30 sıralarında Yenişehir İlçesi Kurtuluş Mahallesi'nde meydana geldi. Umut Sitesi'nde oturan ve 4'üncü kattaki dairesinin anahtarı evde kalınca kapıyı açamayan bir kişi itfaiyeden yardım istedi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri elektrik tellerinden dolayı balkona yanaşamayınca daire sahibinden çilingir çağırmasını isteyerek siteden ayrıldı.  
Bu sırada çalıştığı köfteciden çıkarak eve gitmek için sitenin önünden geçen Ferhat Kaynar, kalabalığı görünce yardım edebileceğini söyledi. Kaynar, kapısı kilitli dairenin yanındaki evin balkonundan diğerine geçmek isterken bir anda dengesini kaybederek 4'üncü kattan düştü. 
Ağır biçimde yaralanan evli ve 2 çocuk babası Ferhat Kaynar, kaldırıldığı Yenişehir Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirdi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler