Kapat
A+ A-

Yandaşların 'kontrollü darbe' kavgasında son durum: Sindiremiyorsan soda iç, gargara yap

Havuz yazarlarının kontrollü darbe kavgası alevlendi. Ahmet kekeç dün "kontrollü darbe diyecek, diyemiyor mu?" dediği Ahmet Taşgetiren'e bugün de yüklendi. Kekeç bu sefer de konuyu "Sindiremiyorsan soda iç garlara yap" boyutuna taşıdı.
Yayınlanma tarihi: 16 Eylül 2017 Cumartesi, 11:58

[Haber görseli]Erdoğan'ın cezaevi fedaisi Hasan Yeşildağ'ın kardeşi Zeki Yeşildağ'a verilen Star gazetesi, yazarlarının kontrollü darbe kavgası daha da alevlendi. Ahmet kekeç dün "kontrollü darbe diyecek, diyemiyor mu?" dediği Ahmet Taşgetiren'e bugün de yüklendi. Kekeç bu sefer de Taşgetiren'İn Zafer Çağlayan için "700 bin liralık saati sindiremiyorum sözlerini; "Sindiremiyorsan soda iç garlara yap" boyutuna taşıdı.

İşte havuz yazarı Ahmet Kekeç'in o yazısından ilgili bölüm;

 "Ben, “Para sayma makinelerinin, ayakkabı kutularının, montajlanmış ses kayıtlarının, ortalığa saçılmış tapelerin ve bilumum kirli varakanın bir mizansenin ‘tamamlayıcı aparatları’ olduğunu bilmiyor musun?” diyorum.

 O, “Soda iç” diyor.

 Ben, “Hem, 17/25 tertibinin ortaya çıkardığı Amerikan tazyikinin bir ‘milli mesele’ olduğunu söyleyeceksin, hem de bu milli meseleyi birilerinin ‘kol saati’yle sembolize ettiği sözde yolsuzluk dosyalarıyla “irtibatlandırarak’ anlamaya ve açıklamaya çalışacaksın... Başka örnek mi bulamadın?” diyorum.

 O, “Soda iç” diyor.

 Böylece tartışmış oluyoruz.

 Dünkü yazıma da tartışma adabına uygun bir cevap vermesini bekliyorum.

 Soda örneğini kullandığına göre, yeni ve orijinal şeyler söyleyebilir.

 Mesela, “Gargara yap” diyebilir.

 Çok yakışacaktır!"

Havuzda Çağlayan çatlağı... Ahmet Taşgetiren: Kol saati içimize sinmiyor

Star yazarları arasında 'kontrollü darbe' kavgası

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer