Kapat
A+ A-

Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı karşılaştı

Altı yıllık ilişkilerini geçen Nisan’da bitiren Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı, ayrılığın ardından Mikonos’ta karşı karşıya geldi.
Yayınlanma tarihi: 17 Temmuz 2017 Pazartesi, 12:11

[Haber görseli]

Altı yıllık ilişkilerini geçen Nisan’da bitiren Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı, ayrılığın ardından Mikonos’ta karşı karşıya geldi. Alemagou Beach’teki partide göz göze gelen iki eski sevgili birbirlerine selam vermedi.


Posta'nın haberine göre, geçtiğimiz hafta Hacı Sabancı ile Ahu Yağtu’nun Emirgan’daki gece kulübünde eğlendikleri görüntülenmişti. Ulusoy'un eski sevgilisi Hacı Sabancı ile eğlenen Ahu Yağtu, Özge Ulusoy'un ‘Dostum’ dediği kişiler arasındaydı.

[Haber görseli]

 

Özge Ulusoy olayın ardından şunları söylemişti: “Haberi görünce şok geçirdim! Araştırdım, sordum. Meğer o gece herkes görmüş. Ahu 16 yıllık arkadaşım. Asla beklemezdim.

Telefon açıp inkar etmek istedi. Ama cevap vermedim. Instagram’dan da sildim, Ahu benim için artık bitti. Hacı’ya kızmadım. Erkektir yapar. Bugün de ölmediysem bir daha ölmem. onlara tek şey diyorum; Allah ikisini de mutlu etsin. Ben çok güçlüyüm"

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Hacı Sabancı

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler