A+ A-

Şarkıcı Kutsi hastaneye kaldırıldı

'Kalbimdeki Deniz' dizisinde rol alan Kutsi çekimler sırasında talihsiz bir olay yaşadı. Kutsi attan düştü, hastaneye kaldırıldı
Yayınlanma tarihi: 10 Ekim 2017 Salı, 13:20

[Haber görseli]

Kutsi korkuttu! Şu sıralar 'Kalbimdeki Deniz' dizisinde rol alan Kutsi çekimler sırasında talihsiz bir olay yaşadı. Kutsi geçen haftalarda Feyza Çıpa ile olan ayrılığının kısa sürmesiyle gündemdeydi.

Kutsi, barış haberini Instagram sayfasında fotoğrafın altına "Çatlamış kayaların arasından çiçek yeşerten Allah, kırılmış hayallerinin içinden ne güzellikler çıkartır... Mesela yaslandığın omuzda yaşlanmak...Mesela hayal kadar güzel... Mesela gerçek kadar kalıcı..." notunu düşerek duyurmuştu.

[Haber görseli]

NE OLMUŞTU?

Kutsi, 2008'de nikah masasına oturduğu Sinem Bayraktutar'ı 'Huzur Sokağı'ndaki partneri, 'Miss Turkey 2007' üçüncüsü Feyza Çıpa (32) ile aldatmıştı. Çift kızları Ceylin Ada ve Lila'ya rağmen Temmuz 2015'te boşanmıştı. Feyza Çıpa 'yuva yıkan kadın', Kutsi 'ihanet eden adam' suçlamasından kurtulmak için 2.5 yıl birlikte görüntü vermedi. Kutsi ve Feyza Çıpa'nın ayrılık nedeni ise Feyza'nın evlenmek istemesi ve Kutsi'nin istememesiydi. (Posta)

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer