Video Galeri Haber Magazin Spor Eğlence Fragman

Alperen Ocakları yine Onur Yürüyüşü'nü tehdit etti: Müsaade etmeyeceğiz

Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Mican 25 Haziran'da Taksim'de düzenlenecek olan LGBTİ Onur Yürüyüşü’nü yine tehdit etti.

Mican, "Devlet eğer müsaade ederse biz müsaade etmeyeceğiz, biz yürütmeyeceğiz" diyerek, "Onlar hangi bölgede yürüyecekse gideriz o bölgeye o caddeyi kapatırız onlar gelemez zaten oraya. İstesek 200 bin kişi de buluruz" dedi.

KRT'de Çağlar Cilara'nın stüdyo konuğu olan Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican 25 Haziran'da Taksim'de düzenlenecek olan LGBTİ Onur Yürüyüşü’nü yine tehdit etti.

Alperen Ocakları Vakfı İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican, geçen yıl da LGBT’nin onur yürüyüşüne engel olacaklarını söylemiş, etkinliği ve LGBTİ bireyleri hedef göstermişti.

Mican, "Bunların projesi her mahallede bir yapı oluşturmak. İstihbaratımızı uyarıyoruz. Bu bir proje, kapitalist, komünist, emperyalist güçlerin projesi. Eşcinselliği yaygınlaştırarak, aile birliğini yok etmek, üremeyi durdurmak, karı koca ilişkisini sonlandırmak ve karı koca ilişkisinden doğan çocukların yetişip vatana millete hayırlı fert olabilmesini engellemek istiyorlar. Aile yapısının temeline koyulmuş dinamittir. Gençler o yöne doğru meylediyorlar. Özellikle mahalle çalışmalarına indiler" dedi.

Mican, delvet izin verse bile LGBTİ üyelerinin yürüyüşüne izin vermeyeceklerini, gerekirse yürüyecekleri caddeyi 200 bin kişi ile kapatabileceklerini söyledi.

“DEVLET MÜSAADE EDERSE BİZ MÜSAADE ETMEYECEĞİZ”

"Biz hiçbir şekilde ne olursa olsun yürütmeyeceğiz. Türk milletine sesleniyorum, bu yapılar çok tehlikeli yapılar. Bu ahlaksızlığı bizim önlememiz lazım, çok ciddi manada yayılacak. Devlet eğer müsaade ederse biz müsaade etmeyeceğiz, biz yürütmeyeceğiz. Onlar hangi bölgede yürüyecekse gideriz o bölgeye o caddeyi kapatırız onlar gelemez zaten oraya. Biz hiçbir şekilde yürütmeyiz. İstesek 200 bin kişi de buluruz."
19 Haziran 2017 Pazartesi, 15:10
Comment disclaimer

En Çok İzlenenler