Video Galeri Haber Magazin Spor Eğlence Fragman

Kapat

Kadın dansçılar 30.000 feet’te uçağı birbirine kattı

A+ A-
İngiltere'nin başkenti Londra'dan İspanya'nın Tenerife kentine giden easyJet uçağında olay çıktı. Uçaktaki yolculardan 3 dansçı kadın alkolün etkisiyle kavgaya tutuştu. Yolcuları kabin ekibi güçlükle ayırabilirken, uçak havalimanına inince üç kadın gözaltına alındı.

Londra’nın Gatwick Havalimanı’ndan kalkan uçakta egzotik dans konusunda uzman olduğu öğrenilen 3 kadın yaklaşık 30.000 feet yüksekteyken votka sipariş etti ve kısa bir süre sonra bilinmeyen bir sebepten kavga etmeye başladı. Diğer yolcuları da rahatsız edecek şekilde bağırarak konuşan kadınlar bir anda saç saça kavgaya tutuştu. Dansçı kadınlardan birinin yüzü kanarken kabin memurları kavgayı ayırmakta güçlük çekti.

Olayın görgü tanıklarından Angie Dilloway, “Kimse böyle bir olayı beklemiyordu. Bir anda bağıra çağıra konuşmaya başladılar ve saçlarını çekerek yumruklaşmaya başladılar” dedi. Dilloway, bazı yolcuların da yaralandığını aktararak, “Kabin memurları güçlükle ayırabildi. Uçak İspanya’ya inince de İspanyol polisi kadınları gözaltına aldı” açıklamasını yaptı.

easyJet tarafından yapılan açıklamada, olayın doğru olduğu ifade edilirken, olayla ilgili soruşturma açıldığı ve şirket çalışanlarının bir kusuru olmadığı belirtildi.
16 Nisan 2018 Pazartesi, 12:45

En Çok İzlenenler